​AJALUGU

 

 

​Jannseni Loomakliiniku sündimise päevaks võib lugeda 27.jaanuar 1999.a.

Kliinikus töötavad 2 arsti - Heinz Kask ja Reio Michelson. Abilisi ei ole.

Heinz Kask- sündinud 1965.a., lõpetanud EPA 1991.a. Esimene töökoht loomaarstina OÜ Väätsa Agros ( 1991-1997.a.), Nõmme Väikeloomakliinik (1997-1999.a.), OÜ Kase&Michelsoni Loomakliinik ( 1999 - ...)

Reio Michelson-       
sündinud 1972.a., lõpetanud 1995.a. EPMÜ-i. Esimene töökoht loomaarstina OÜ Väätsa Agros (1995-

1996.a.). Eesti Põllumajandusministeeriumi Maamajandusosakonna nooremspetsialistina ( 1996-1997.a.)
Nõmme Väikeloomakliinik ( 1997- 1999.a.), OÜ Kase&Michelsoni Loomakliinik ( 1999 - ...)

 

Meie omapäraks võib lugeda tavapäeviti vaid ühe "arsti-omanik-koristaja" kohaloleku. Päevadel, kui kavas on mõni operatsioon, tuleb appi ka teine kolleeg, kes muidu sellel päeval puhkaks.
Üldjuhul saavad 2 arsti vastuvõetud ca. 95% patsientidest, mis tähendab , et osad juhtumid ( nagu luumurrud jm. ortopeedilised haigused, keerukamad sisehaigused, ultrahelidiagnostika) tuleb saata edasi suurematesse loomakliinikutesse. Samas peab ka kohe mainima, et arstid oskavad tegeleda siiski vaid koerte ja kassidega. Muude eksootiliste loomadega puuduvad kogemused, mistõttu on nendega parem pöörduda teistesse kliinikutesse, kellel on kogemusi.
Veel võiks lugeda kliiniku üheks eripäraks n.ö. "pensionäride neljapäeva", kus igal neljapäeval on terve päev​ pensionäridele visiiditasu 7.-. 

Üheste vähestena teostab Heinz Kask koerte kunstlikku seemendamist- seda juba aastast 2004.

Alates 2003.a. augustist on Jannseni Loomakliiniku nime asemel Loomaarstid Kask ja Michelson, mis on tõepärasem ja isiklikum. 

 

VASTUVÕTU INFO

 

​Tavapäeviti on tööl korraga üks arst, mis tähendab, et mõnikord ei õnnestu koheselt telefonikõnedele vastata.

Seetõttu palume pikemalt lasta  kutsuda, et  jõuaksime telefoni haarata.
Sageli on tegu kas pisioperatsiooniga või patsiendi ülevaatusega, mistõttu ei ole telefonile vastamine koheselt võimalik.Kui Sinu lemmikul on probleem, siis enne kliinikusse tulekut

helista KINDLASTI ette ja pane kinni sobilik aeg!

Tähelepanu ! Ilma eelneva aja broneeringuta kehtib visiiditasu 20.- ( tavahind 10.- )Aja broneerimine lihtsustab loomaarsti vastuvõtule pääsemist, säästab Sinu kallist aega ja võimaldab arstil maksimaalselt pühenduda probleemi lahendamisse. Samuti välistab see mitme looma üheaegse viibimise vastuvõtu ruumis.


Hinna- ja infopäringutele vastamine toimub päevasel ajal üldiselt paari minuti jooksul. Peale tööpäeva lõppu või nädalavahetustel vastame küsimustele esimesel võimalusel.


Operatsioonipäevad on meil igal kolmapäeval, kui teostame plaanilisi lõikusi.

 -10 % KLIENDIKAART

 

Hakates meie kliendiks, soovitame kohe osta ka kliendikaart. 

Elu näitab, et varem või hiljem ostab klient selle ikkagi ära, sest sissemakstav summa ( 10.-) on end peatselt tagasi teeninud- edasi on aga kogu kaup ja teenindus -10% tavahinnast soodsam.

Meie kliendikaart ei aegu ega vanane- see kestab nii kaua kui kestab meie ettevõte. Hinnasoodustuste saamiseks palume igal ostul esitada

kliendikaart enne arve tasumist!

Kui kaarti ei ole parasjagu kaasas, saab soodsamalt ikka, öeldes oma nime, mille alusel saame kontrollida kaardi olemasolu.

KODULEHE HINNAESITLUS

 

Hinnad hinnakirjas on LÕPLIKUD- see tähendab, et konkreetne teenus või menetlus sisaldab juba oma hinnas nii visiiditasu, loomaarsti tööraha kui ka ravimi maksumust. Erandina võib hambakivi eemaldusele lisanduda antibiootikumide kuuri maksumus (sõltuvalt konkreetse juhtumi tõsidusest.) 

Eesmärk on hinnakiri teha kliendile võimalikult lihtsaks, loetavaks ja arusaadavaks.

Alati võib saata ka hinnapäringu alloleva akna kaudu.

L  O   O   M   A   A   R   S  T   I   D

 KASK & MICHELSON

LOOMAARSTI VASTUVÕTT